ФІЛЬТР

Блузи Сорочки Вишиванки


кольоровий

Блуза 220203-8

349грн.

молочний

Блуза 221200-8

319грн.

349грн.

429грн.

269грн.

449грн.

439грн.

479грн.

549грн.

298грн.

білий

Блуза 3165

229грн.

білий

Блуза 3684

349грн.

білий

Блуза 3687

379грн.

блакитний
рожевий

Блуза 3720

429грн.

479грн.

479грн.

569грн.

білий
синьо-жовта

Вишиванка Гармонія

349грн.

479грн.

359грн.

Показано з 1 по 24 із 100 (всього 5 сторінок)

Вишиванки: данина традиціям, українській культурі та національному стилю в актуальних моделях від інтернет-магазину Мама Купи

Це – не просто одяг. Це – культурна спадщина, в якій в кожен стібок і в кожен відтінок вкладені душа та любов до Батьківщини, до України. Вона нерозривно пов'язана з духовними ідеалами, давніми традиціями й, звичайно, патріотизмом. Це – категорія дитячих вишиванок для хлопчиків і дівчаток в інтернет-магазині Мама Купи, в якій ви зможете купити для своєї дитини відображення всіх цих яскравих і теплих емоцій у вигляді стильного національного одягу.

Якщо для українців здавна вишита сорочка була традиційним одягом, то в сучасних умовах вишивка набула особливого значення в багатьох сферах життя людини, стала засобом вираження патріотизму. У тому числі – і для маленьких жителів нашої країни: прищеплюючи любов до своєї культури й навчаючи дитину поважати свою Батьківщину, ми відкриваємо її серце для любові та добра. І дитяча вишиванка для дівчаток і хлопчиків – прекрасний для цього інструмент!

Цікаво: коли ви хочете купити дитячу вишиванку в Україні, зверніть увагу на відтінки, в яких виконаний візерунок. Червоний колір означає в цьому вишитому добром і сонячнім знакові удачу й захист. Зелений колір на вишивці є символом народження і зростання, на який наноситься візерунок з трави та листя. Жовтий – це достаток, багатство. Сонячний колір символізує сонце, як енергію всього життя на землі.

Не тільки у свята: чому дитяча українська вишиванка повинна бути в гардеробі вашої дитини

·         Це стильно. Вишита сорочка дійсно виглядає стильно, особливо в теперішніх умовах. Від класичних до ультрасучасних моделей, причому і в першому, і в другому випадку узгодженість такого одягу з класичними й трендовими образами разюча. Озирніться навколо – вишиванки для хлопчика пустотливі діти й підлітки носять з шортами та джинсами, надягають на прогулянку, а дівчатка – «грають» з образами, в яких змінюються спідниці, джинси,  шорти й навіть лосини. Що вже говорити про те, що в такому вбранні на будь-якому святі дитина буде притягувати до себе захоплені погляди!

·         Це універсально. Вишита сорочка для дітей останнім часом пережила справжнє відродження – з одягу, який можна було побачити виключно на урочистостях, вона стала стильним і сучасним атрибутом в тому числі й повсякденного гардероба. В школу та дитячий садок, на дні народження друзів і національні або місцеві свята – відроджуючи традиції, діти у вишиванках виглядають доречно та стильно.

·         Це практично. Незалежно від того, для яких цілей ви захочете замовити в інтернет-магазині вишиванку для дитини, знайте – в гардеробі хлопчика або дівчинки завжди буде універсальний одяг, який буде актуальним абсолютно на будь-якому святі! Для дівчаток образ можна доповнювати стильними спідницями (в тому числі й в форматі національного костюма), штанами та навіть джинсами. Для хлопчиків вибір невеликий, але все ж: з джинсами образ вийде по-сучасному стильним, зі штанами – урочисто-святковий.

Сучасним українським дизайнерам вдалося зробити дивовижне - вони зуміли об'єднати фешн-тренди й символізм традиційної української вишивки, запропонувавши дітям стильні обереги з особливим змістом, що пройшов крізь століття!

У виробництві красивих вишиванок для дітей використовуються натуральні тканини, барвники й нитки, що дозволяє виключити неприродність орнаменту й зробити вашу купівлю надзвичайно виправданою: навіть через кілька десятків циклів прань такі вироби залишаються практично в первозданному вигляді!

Це цікаво: дубовий візерунок вишитий тільки на чоловічих сорочках. Адже це – Дуб Перун, який був покровителем чоловічої енергії, розвитку у життя. Сорочка з цим орнаментом була магічним оберегом, що живив чоловічу силу українського роду. Істинно жіночими ж вважаються калина та маки – найчастіше це рослинні мотиви, доповнені геометричним орнаментом.

Долучитися до відродження улюблених і цінних для кожного з нас українських традицій за допомогою стильних і сучасних варіантів національного одягу – вишиванок для дітей – така місія українських виробників здається нам надзвичайно важливою, і тому інтернет-магазин дитячого одягу Мама Купи підтримує фабрики в їхній ідеї!

У нашому каталозі ви знайдете красиві вишиванки для дівчаток з довгим і коротким рукавом, у формі блузи або сорочки. Для хлопчиків – універсальні варіанти з довгим рукавом на вишитій манжеті, з широкою і вузькою вишивкою на грудях в різних колірних гамах: червоній, блакитній, жовто-помаранчевій і т. д.

Автентичний одяг може одночасно бути стильним, яскравим, цікавим і підходити не тільки для урочистостей чи до Дня Незалежності України, але й в якості повсякденного одягу – ми в цьому впевнені!

·         Сорочка. Тут важливі крій і фактура. Ви можете купити сорочку для хлопчика, яка виконана абсолютно з будь-яких натуральних і змішаних матеріалів. Цікаво, що на противагу класичним лініям крою, сучасні українські дизайнери пропонують все більш нові й екстравагантні форми. Це і довжина рукава, і тип застібки (блискавка або ґудзики), і наявність додаткових деталей: комір-стійка, погони, манжети з відворотом, нагрудні кишені тощо. Що стосується відтінків, то пастельні тони й орнаменти «клітка», «горох» та інші  вважаються універсальними і ніколи не виходять з моди. У вашої дитини вже є такі дитячі сорочки для хлопчика? Тоді сміливо «грайте» з палітрою – зелена клітина, червона смужка – дизайнери подбали про різноманітність.

Показати опис повністю