Каталог
12
0
Каталог
Ua
Ru
Каталог
Одяг
Взуття
Іграшки
Прогулянки та поїздки
Догляд та гігієна
Дитяча кімната
Харчування та годування
Спорт та відпочинок
Все для школи
Рюкзаки та сумки
Фільтр
За рейтингом
Фільтри
Виконуємо забаганки
Виконуємо забаганки
Ви замовляєте, а ми складаємо сумку для Вас разом
Показати більше
Бренди
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА РОЗСИЛКУ!

Сумка для пологового будинку – це прозорий пакет або валіза, виготовлена спеціально для зручного зберігання речей матері та дитини. Сумки бувають різних розмірів і форм, порожні або вже наповнені предметами першої необхідності. 

Вміст готової сумки для пологів може дещо різнитися залежно від уподобань матері, пологового будинку та умов пологів.

Асортимент сумок у пологовий будинок для мами і малюка в інтернет-магазині "Мама Купи"

Інтернет-магазин дитячих товарів "Мама Купи" пропонує сумки в пологовий будинок із різним наповненням і ціною, а також порожні прозорі сумки. Готові комплекти складаються з основних речей для жінки і малюка на час до і після пологів.

Мінімальні готові набори – це 11 предметів одягу: для дівчинки, хлопчика або унісекс. По дві пелюшки байкові та пелюшки ситцеві, пелюшка-непромокайка, одна сорочечка, повзунки, 2 чоловічки, 2 шапочки, шкарпетки. Середні сумки з одягом містять 16 предметів, а великі – 20. 

Також пропонуємо окремо зібрані сумки із засобами для догляду для мами. Набір складається з:

  • нічної сорочки; 
  • паперових рушників; 
  • 10 накладок на унітаз; 
  • післяпологових прокладок та одноразової білизни; 
  • лактаційних накладок; 
  • крему для сосків, мила.

Велика готова сумка із засобами для догляду для матері та дитини складається з 18 предметів. До її складу входять дві сумки, одноразові пелюшки, підгузки, паперові рушники, накладки на унітаз, пафи, прокладки, післяпологові труси, лактаційні накладки, косметичне молочко, вологі серветки, засіб для купання, крем під підгузок, мило, термометр, аспіратор для носа.

Сумка з 38 предметів, що включає одяг і засоби для догляду, складається з трьох прозорих сумок різних розмірів. Вони наповнені всім необхідним приладдям, що задовольняють вимоги пологових будинків. За бажанням комплект можна доповнити.

У нас можна замовити готові сумки з наборами косметики від виробників Bubchen або Chicco. Порожні сумки в магазині "Мама Купи" представлені в чотирьох розмірах: велика, середня, напівсередня і маленька.

Якою має бути сумка для вагітних у пологовий будинок: пакет, валіза

Вибір сумки для пологів залежить від ваших уподобань, тривалості перебування в пологовому будинку та кількості речей, які ви плануєте взяти з собою. 

Валізи місткі, мають відділення для кращої організації речей. Пакети легкі та більш компактні, але в них менше відділень. І пакети, і валізи для пологів спеціально розроблені з урахуванням потреб жінки та дитини. 

Що входить до пакета для породіллі для пологового залу та палати: допологової та післяпологової

Склад і вміст пакета для породіллі можуть трохи відрізнятися залежно від медичного закладу, особистих уподобань і вимог пологового будинку. Допологові та післяпологові комплекти в магазині "Мама Купи" містять основне необхідне приладдя. 

Пакети потрібно доповнити документами, особистими гігієнічними засобами, одягом, технічними пристроями. Іноді в списку вимагають скласти медикаменти, посуд, постільну білизну, ковдру або плед.

Що обов'язково має бути в сумці для новонародженого

Пакунок для малюка потрібно збирати з урахуванням наданого списку в пологовому будинку та побажань породіллі. Склад сумки може бути різний, але є предмети, які можуть знадобитися обов'язково:

На вимогу конкретного медзакладу часто доводиться докуповувати медикаменти, масло, мазі. Потрібно уточнити у лікаря список перед складанням сумки для новонародженого.

Відповіді на часті запитання про замовлення сумок для пологів в інтернеті

На якому терміні варто замовити родову сумку?

Рекомендується почати готувати родову сумку приблизно з 36-37 тижнів вагітності. Це дасть вам достатньо часу для збору всіх необхідних речей, організації сумки і вирішення будь-яких додаткових питань. Термін вагітності 36-37 тижнів вважається оптимальним, оскільки в цей період передпологовий стан жінки буває напруженим і хвилюючим. Розуміння того, що в разі передчасного народження дитини всі необхідні речі готові, додають впевненості та спокою. Не забувайте скласти в сумку всі документи, особисті речі та речі для новонародженого.

В якому порядку збирати сумку для породіль?

Документи – паспорт та обмінна карта – одні з найважливіших предметів у сумці для пологів. Разом із документами насамперед потрібно скласти одяг, білизну, гігієнічні засоби та післяпологові прокладки, а також підгузки, пелюшки, одяг для малюка, готівку, зарядний пристрій для телефону. Обов'язково в набір потрібно додати пляшку мінеральної води.

Чи обов'язково сумка в пологовий зал має бути прозорою?

Дедалі частіше серед вимог пологових будинків з'являється наявність саме прозорих сумок. Вони безпечні, легко очищаються, дезінфікуються. Прозора сумка забезпечує легкість перевірки вмісту медичним персоналом, що надає швидкий доступ до потрібних предметів і скорочує час їхнього пошуку в термінових ситуаціях. Прозорі сумки зручні як для медпрацівників, так і для самих породіль.

Де недорого купити сумку або зібраний комплект для пологового будинку з доставкою по Україні?

Інтернет-магазин дитячих товарів "Мама Купи" пропонує майбутнім мамам вигідно купити готовий набір сумок і приладдя. Вибирайте на сайті базовий комплект або розширений, можете доповнити набори відсутніми на ваш погляд предметами. Також пропонуємо порожні прозорі пакети і валізи для самостійної комплектації.

Сортувати
Залиште свої контакти для швидкого звʼязку
Зазвичай ми передзвонюємо протягом 5 хвилин у робочий час
Замовити дзвінок
Або зателефонуйте нам:
Працюємо: пн-пт з 10:00 до 18:00