Одяг для немовлят
Стильний одяг для новонароджених: комфорт та практичність першого гардеробу
З появою малюка, у батьків з'являється безліч нових турбот: потрібно облаштувати кімнату дитини, придбати відповідні меблі, ліжечко. А ще будуть потрібні спеціальні речі для новонароджених: пелюшки, бодіки, подряпини, пінетки.
Груднички дуже швидко ростуть, тому гардероб змінюватиметься та розширюватиметься щомісяця. І якщо перші півроку малюк більшу частину часу проводить уві сні, то в 7-8 місяців його активність збільшується буквально щогодини.
Одяг для малюків відповідає фізіології зростаючого чоловічка: він зручний, вільний, дозволяє рухати ручками і ніжками, і абсолютно гіпоалергенний. Звичайно, за умови, що купити одяг для новонароджених ви вирішили в офіційному магазині, де всі речі сертифіковані.
Дитячий одяг для новонароджених повинен відповідати кільком важливим критеріям, що визначають її якість та безпеку. Мова йде про:
- матеріал (ніякої синтетики, тільки натуральні гіпоалергенні волокна!);
- крої (вільні фасони, що не сковують рухів дитини, зовнішні шви);
- якості фурнітури (кнопки, гудзики, липучки - все має бути максимально безпечним та зручним у користуванні);
- тактильних властивостях (одяг для немовлят повинен бути м'яким, адже шкіра немовля дуже делікатна);
- забарвленні (приємні відтінки, оригінальні принти, що підкреслюють індивідуальність, гендерну приналежність виробу);
- експлуатаційних характеристиках (без усадки, гігроскопічність, висока циркуляція повітря, вільний теплообмін, невибагливий догляд);
- сезонності (хороший магазин для новонароджених пропонує як літні, і тепліші зимові, демісезонні одягу).
Які речі можуть знадобитися новонародженим
Питання, яке задають собі всі батьки, чекаючи появи дива: а які дитячі речі для новонароджених купують? Що має бути у дитини в шафі, щоб вона не відчувала потреби в теплі, сухості та комфорті?
Одежа для немовлят має деякі відмінності від того, що носять дітки раннього та дошкільного віку. У списку необхідних речей слід назвати:
- комплект на виписку з пологового будинку (набір, бажано в парадному стилі, що складається з конверта, боді, шапочки, шкарпеток, царапок, кофтинки);
- повзунки на шлейках та штанці з поясними гумками;
- боді (комбінезончики з тонких дихаючих тканин з різним кроєм верхньої частини);
- распашонки (кофточки із закритими та відкритими долоньками);
- шапочки (чепчики із зав'язками, ковпаки, панамки, косинки);
- пелюшки багаторазового використання;
- подряпини (захисні аксесуари для ручок, що запобігають самотравматизму малюка);
- слюнявчиків (нагрудники, які забезпечують чистоту одягу під час годування);
- пінетки та шкарпетки.
Окремо слід виділити верхній одяг для новонароджених, який дешево теж можна придбати: сезонні комбінезони-чоловічки, що замінюють і штани, і курточки, кофточки, що виконують роль додаткового утеплювача, а також шапочки та шкарпетки.
Інтернет магазин одягу для новонароджених пропонує також оригінальні комплекти для хрещення. Асортименти доступні в онлайн-режимі.
Критерії вибору речей (розмір, колір, матеріал)
Перш ніж купить речі для немовлят, зверніть увагу на характеристики виробів. Боді-кофточки-штанці повинні бути м'якими, зручними, вільними, не викликають тактильного дискомфорту, не перешкоджають рухам тіла, але в жодному разі не висіти.
- Розмір. Розмірна сітка для дітей від 0 до 1 року досить умовна, оскільки малюки бувають великими. Як то кажуть, народився двомісячним! Виробники використовують класифікацію за місяцями. Орієнтуйтеся на зріст, вагу дитини і не забувайте, що одяг для новонароджених, який ви купили дитині на виписку з пологового будинку, через кілька тижнів буде вже малий.
- Фасон. Якість крою - важливий критерій для такої продукції, як речі на немовлят. Гумки не повинні бути тугими, шви - тільки зовнішніми (багато виробників пропонують також безшовні фасони), краї - м'якими, негрубими, фурнітура - безпечною, що не створює ризик травматизму. Речі на новонароджених повинні комфортно вдягатися та зніматися, для чого використовуються бічні застібки та вільні горловини.
- Матеріали. Хороші речі для малюків - це насамперед натуральні гіпоалергенні тканини, що відповідають сезонним характеристикам: льон, бавовна, шерсть, бамбук. Вони м'які, мають відмінні тактильні якості, підтримують оптимальний термобаланс, не викликають статичних ефектів. Натільний якісний одяг не повинен містити синтетичних домішок, тоді як для верхнього гардеробу використовуються трикотаж і фліс із незначним вкрапленням віскози. Це посилює характеристики міцності фактури, робить її теплішою і зберігає зовнішній вигляд виробу після багаторазового прання. Перед тим, як купити одяг для малюків, уважно прочитайте склад тканини.
- Фурнітура. Педіатри не рекомендують купувати одяг для немовлят, оснащений зайвими елементами (декоративними гудзиками, бантиками, вісюльками, непрактичними зіперами) — це небезпечно. Як тільки дитина відчує свободу в руках, вона почне безконтрольно хапати ними все, до чого дістанеться. Найкращий варіант - кнопки, липучки, м'які гумки, зав'язки.
- Колір та дизайн. Речі для немовлят мають бути гарними. Правильний естетичний смак формується із пелюшок, і це не метафора. Розглядаючи свої дитячі фотографії, ми із захопленням милуємося тими красивими вбраннями, в які нас одягали мами та тата. Одяг на немовлят традиційно купують як подарунок бабусі, дідусі та інші численні родичі. Кожен намагається придбати щось яскраве, стильне, модне. Крім універсальних кольорів, що однаково підходять і хлопчикам, і дівчаткам, дизайнери використовують класичні гендерні кольори: червоний, рожевий, блакитний, синій. При виборі одягу можна керуватися цим принципом.
Які речі для немовлят можна купити в інтернет-магазині «Мама Купи»
Дитячі речі для немовлят в інтернет-магазині «Мама Купі» займають окрему товарну категорію. Це широкий асортимент виробів, класифікованих за призначенням, зовнішніми та експлуатаційними характеристиками. До каталогу включені такі розділи:
- верхній одяг (комбінезони, конверти);
- дитячий текстиль (кутки для купання, пелюшки, пледи, кокони-гнізда);
- безпосередньо дитячі речі для немовлят (боді, чоловічки, комплекти, костюми, сукні);
- аксесуари (аспіратори для носа, брязкальця, гребінці, зубогризки, соски, ножиці, ланцюжки для соски, термометри);
- білизна для породіль (трусики для мами).
При натисканні на фото та обраної товарної категорії, ви переходите на персональну сторінку речі/розділу. В описі товару вказані всі необхідні характеристики: призначення, матеріал виготовлення, виробник, використання, ціна. Зверніть увагу: аксесуари та одяг для новонароджених коштують недорого, тому має сенс придбати віковий гардероб повністю.
Чому варто купити речі для новонароджених в інтернет-магазині «Мама Купи»
- На сайті mama-kupi.ua представлений дитячий одяг для малюків у широкому товарному асортименті. Вироби класифіковані, що сприяє швидкому пошуку та вибору потрібної речі. Для зручності на сторінці передбачені фільтри, що дозволяють знайти актуальний товар в рамках індивідуального запиту.
- Дитячі речі для новонароджених коштують недорого — це один із пріоритетів нашого віртуального бутіка та одна з особливостей нашої маркетингової політики. Ми реалізуємо товар за цінами виробників. На багато позицій діють знижки - рекомендуємо заглянути в розділ розпродажів.
- Одяг на новонароджених, який ми продаємо, повністю відповідає міжнародним стандартам якості та нормам педіатрії. Це абсолютно нові сертифіковані вироби з екологічно безпечних матеріалів, що відповідають фізіологічним потребам дитини віку немовляти.
- Представлений у каталозі одяг для малюків коштує дешево, але це оригінальна продукція від відомих марок. Ми співпрацюємо лише з тими виробниками, яким повністю довіряємо. Магазин гарантує якість та новизну кожної товарної позиції, а також забезпечує споживчі права покупців.
FAQ
В чому прати одяг для новонароджених?
Для прання дитячих речей потрібно використовувати спеціальну побутову хімію, яка не містить фосфатів, парабенів та компонентів, здатних викликати алергічні реакції організму. Зазвичай одяг для немовлят перуть спеціально маркованими засобами для ручного або машинного прання. Перш ніж купити одяг для новонародженого, дізнайтесь умови його прання. Режим прання, як і вибір гелю чи порошку, залежать також від виду тканини: трикотаж, вовна, льон.
Коли купувати одяг для немовлят?
Купити одяг для новонароджених краще на останньому триместрі вагітності, коли батьки вже знають стать дитинки та приблизні терміни її появи на світ. Такий підхід є цілковито практичним, адже дозволяє заздалегідь підготуватися до важливої події, підібрати одяг для немовлят відповідного дизайну, кольору, бренду й у необхідній кількості. Фахівці радять купувати заздалегідь лише необхідний одяг для новонароджених: на виписку з пологового будинку та на забезпечення потреб малюка у його перші місяці життя.
Як одягати малюка в пологовому будинку?
В пологовий будинок для малечі потрібні шапочки, дряпки, бодіки, сорочечки, сліпи 52-56 розміру у відповідній кількості. На виписку додатково — конверт або комбінезон. Дитячий одяг для немовлят на виписку має відповідати сезону. Головна умова одягу для немовлят, який знадобиться не лише в пологовому будинку, а й в подальші місяці життя — натуральність, гіпоалергенність.